קבוצת שקל השקל שלך, האחריות שלנו
כניסה  לתיק  לקוח כניסה לתיק לקוח
חיפוש
שקל משכנתאות
שירות ללקוח
שירותים משלימים
מידע וכלים עבורך
צור קשר
לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

סקר שביעות רצון - אסתר ועדן רובינסון
דני וענבל טיפלו באופן יעיל, מאורגן ומקצועי.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - סער שושן
לדני היקר, אנו רוצים להודות על הטיפול המסור, השירות המעולה, המקצועיות והיעילות. החלטה נכונה מאוד עבורנו לקחת ייעוץ שחסך זמן רב, ריצות מיותרות ובירוקרטיה בנקאית. שוב תודה ונתראה במשכנתא הבאה. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - גילי ודימה גולדין
ענבל, קרין ודני הייתם נפלאים. המון המון תודה על העזרה!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - גלית בן ארויה
קיבלתי שירות מעולה ומקצועי. אשמח להמליץ

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות - אוהד וענבר הלל
דני וענבל גרמו לנו לצאת מהחושך לאור בתהליך המשכנתא שהוא מאוד מורכב ומסובך. אנו מודים על כך ומרוצים מהדרך והליווי.  

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - שרון רפאלי
אנו זוג בשנות ה- 40, בעלי ניסיון עבר בלקיחת משכנתא מהבנקים. בניגוד לפעמים קודמות התהליך היה מהיר ושקוף ואנו מאוד ממליצים לקחת משכנתא בליווי מקצועי. תודה רבה עבור שירותכם המקצועי והמסור. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - דימה וייסברג
הגעתי לחברת שקל דרך המלצה של חבר מבלי שהכרתי את התחום של ייעוץ המשכנתאות, ולא הייתי בטוח למה לצפות. מהרגע הראשון קיבלנו ליווי אמין, מקצועי ואדיב מדני וענבל, בכל שעה ביום ובכל נושא. בזכותם הצלחנו לקחת משכנתא באחוז ריבית נמוך משמעותית מאשר היינו מצליחים לקחת במידה והיינו עושים זאת לבד, וכל התהליך הפך להרבה יותר נגיש. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - אורן נחיסי
ברצוני להודות לענבל יהב ולדני בודו על השירות שקיבלתי מהם. הייעוץ היה מקצועי, אדיב ומהיר. כל מה שביקשתי נעשה בצורה הכי טובה לשביעות רצוני על הצד הטוב ביותר.  

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - עדי וניסים כהן
השירות שקיבלנו מהיועץ דני בונו וענבל יהב המקסימה היה שירות פשוט נפלא! דני הינו יועץ מקצועי אשר היה זמין לכל השאלות שלנו, לא משנה באיזו שעה התקשרנו וכמה לבטים היו לנו, תמיד היה אדיב ומקצועי. אני מודה שאני לא אדם קל, וקשה לי להאמין לכל דבר או לכל בקשת חתימה שקיבלתי, תמיד נענתי בתשובות לכל שאלה והכל באדיבות ובמקצועיות עם ידע נרחב. ענבל - אסרטיביות זה שם המשחק! ענבל יודעת להתקשר וללחוץ בייחוד כשצריך לדחוף אותנו להתקדם בתהליך. ענבל נעימה, מדוייקת, מסודרת מאוד ויודעת לסייע בקידום התהליך בצורה מעוררת הערכה. יחד אתם מהווים צוות מופלא שעובד בשיתוף פעולה מוצלח. תודה רבה לכם!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - עירית ועמוס קולשטט
אנחנו רוצים להודות לדני וענבל על שירות מעולה, מקצועי, אדיב ומותאם. התלבטנו מאוד האם כדאי לקחת יועץ משכנתא או להתמודד עם זה לבד. לבסוף החלטנו לפנות לשקל ולקבל את השירות מטעמם - כבר בשלב הראשון באו לקראתנו עם מועד קביעת הפגישה הראשונה עקב לחץ זמנים שהיינו נתונים בו. זכינו לקבל את השירות מדני וענבל!
קיבלנו מענה מקצועי לכל שאלה ששאלנו, שניהם תמיד היו זמינים עבורנו ונתנו תחושה שהעסקה שלנו מנוהלת על הצד הטוב ביותר ומייצגת את האינטרסים והצרכים שלנו (כולל דאגה להצעה הטובה ביותר בביטוח משכנתא וחיים). כיום אנחנו חכמים לומר שלא עולה על הדעת, כיצד אפשר לקחת משכנתא על סכמומים אסטרונומיים בלי נציג מטעמך אשר מבין בעניין!
ואם נשאל את השאלה "עד כמה השירות תאם את צפיותך" - התשובה תהיה מעל ומעבר למצופה.
ועל כך נאמר ת ו ד ה. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - אורית ושרון חלמי
תודה לחברת שקל על מפגש עם אנשי שירות יוצאי דופן. דני וענבל נתנו לנו מהרגע הראשון שירות מדהים וליווי אישי ומקצועי בכל רגע ורגע. היו זמינים עבורנו לכל שאלה, בעיה או התייעצות ותמיד נתנו לנו מענה אדיב ונעים. אנו שמחים מאוד שנעזרנו בשירות שלכם, אין ספק שזה הפך את המסלול הדי מורכב הזה לנעים ופחות מסורבל ממה שהיה אמור להיות אם היינו עושים זאת לבד. 
כן ירבו אנשי שירות כמו דני וענבל. יש לכם עובדים מדהימים - פשוט זכיתם. אנו ממליצים עליהם בכל הזדמנות שיש! כל הכבוד!!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - איתי הדס
ענבל התייחסה לעסקה כאילו היא עסקה פרטית שלה, וידאה ודאגה ותיאמה ולמעשה ביצעה את הכל והביאה אותנו למצב שרק נצטרך לחתום. כשנתקלנו בבעיות שונות, ענבל מייד ידעה מה הפתרון ואיך הוא התבצע, עקבה אחרי ההתקדמות עד לפתרון כל הבעיות.לא ציפינו לכזה ליווי ואנו אסירי תודה. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן


סקר שביעות רצון - אביעד שרלג
השירות של דני, ענבל וקארין היה נהדר ואנחנו מאוד מרוצים. תודה רבה!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - יוני ישראל
ענבל ודני שני תותחים! מאוד מקצועיים, מאוד סבלניים ובעיקר מאוד שירותיים. בכל שאלה שהייתה לי הם עזרו והסבירו לי הכל מהתחלה ועד הסוף עד שהבנתי את הכל. תודה רבה על שירות מעולה!!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - מורן בלנק ואלכס ינקלביץ 
כבר במהלך פגישתנו הראשונה עם דני, הבנו שההמלצות שקיבלנו לא היו לחינם, דני נתן לנו את ההרגשה שיעשה הכל כדי להביא לנו את ההצעה המשלמת ביותר עבורנו.
כל התהליך המשכנתא הוא תהליך שיכול להיות מפחיד למי שאין ידע בתחומים הללו, למרות חוסר הידע והנסיון הרגשנו בטוחים לאורך כל הדרך. גם כשגילנו שנשארו לנו שבועיים כדי לשלם, דני וענבל הפכו את העולם בשבילנו ועשו הכל כדי שנסיים בזמן.
אנו מרגישים היום שקיבלנו את המקסימום שיכולנו לבקש במהלך כל הדרך.
אנחנו רוצים לשבח את המהירות, הנכונות, השירותיות והמקצועיות גם של דניאל בודו ושל ענבל יהב, שמבחינתו היו צוות מנצח בשבילנו. ההרגשה שהם נתנו לנו לאורך התהליך היא שרק אנחנו חשובים וכל דבר שנצטרך הם כאן בשבילנו ולא נצטרך אפילו להתאמץ. תודה על הכל.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - לירון ששון
אני ובעלי מאוד מרוצים מהשירות של דני וענבל. דני מקצועי מאוד ולכל אורך הדרך נתן תחושה שאכפת לו מאוד לחסוך לנו בעלויות, ובכל הזדמנות שאל שאלות כדי לראות איך אפשר לשפר את תנאי המשכנתא, וכמובן תמיד ענה בסבלנות על כל השאלות. ענבל גם תמיד הייתה זמינה לענות ולעזור בכל פנייה. אנחנו מרוצים מאוד ונמליץ בחום. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - יניב ישרים
דני וענבל, נהנתי לעבוד אתכם. עברנו תהליך לא קצר ואף מורכב, שהסתיים בהצלחה רבה, הרבה בזכותכם. הפגנתם לאורך הדרך מקצועיות, זמינות ושירותיות הראויים לשבח. במיוחד רוצה לציין את העובדה שהרגשתי שאתם שותפים איתי לדרך... וביחד הצלחנו לעמוד במשימה. אתם צוות לעניין - המשיכו כך!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - גלעד חושני 
דני וענבל לקחו אותי לידיהם ועזרו בכל שלב ושלב. הסבירו את שלא הבנתי ואף עמדו על הדברים שלא יכולתי להבין. אין מילים לתאר עד כמה אני מרוצה מהשירות שקיבלתי. לא מובן מאליו כלל וכלל ומומלץ בחום. אין ספק שאשתמש בשירות "שקל משכנתאות" גם בעתיד. כדאי!!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - יונתן שומשטיין 
הצוות היה תומך, סבלני, מקצועי, יעיל ונהדר. עזרו לי מאוד לעמוד ביעדי הזמנים הקצרים שהיו לי.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - עינב עזרא 

קיבלתי מדני וענבל את השירות הכי מקצועי, אדיב ואכפתי.
אשמח להמליץ לחבריי על חברת שקל. תודה רבה על שירות מדהים! 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - סרגיי קוזלובסקיי
 תודה רבה על השירות והאמינות. שמחתי לעבוד אתכם. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - לודמילה אוסטרובסקי
עברתי ייעוץ וטיפול ע"י דני יועץ המשכנתאות. קיבלתי טיפול יוצא דופן גם בהיבט המקצועי וגם בהיבט האישי. הוא עזר לי בלי להתחשב בשעות עבודה, היה זמין, מקצועי וקשוב לכל בעיה. קיבלתי מענה על כל שאלה ותמיכה אין סופית. תודה ענקית על שירות יוצא דופן!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן   

 

סקר שביעות רצון - מקסים טוזיק
הנציגים של שקל יצרו איתנו קשר בעקבות בקשה שלנו. הגיע אלינו יועץ משכנתאות בשם דני בודו, שנתן שירות מעולה ומפורט. עבר על כך הפרטים והציג לננו תוכנית פעולה שתחסוך לנו כמה עשרות אלפי שקלים אם נמחזר את המשכנתא. בהמשך הטיפול התבצע על ידי ענבל יהב. הטיפול של ענבל היה פשוט מעולה. היא נתנה פתרון לכל בעיה בצורה מקצועית ומהירה. ברוב המקרים התכתבנו באימייל ותשובות היו מתקבלות די מהר (עד 5 דקות). 
כל התהליך לקח כמה שבועות והסתיים לשביעות רצוננו. אנו ממליצים בחום להשתמש בשירות של שקל עבור ייעוץ למיחזור משכנתא.  

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - כרמית חי זיתון 
ליווי צמוד בכל מהלך מחזור המשכנתא, ייעוץ אישי ומקצועי. ענבל ודניאל הדריכו אותנו מה לעשות וקישרו מול אנשי המקצוע (שמאות, בנק וכו'). המון תודה על הנכונות, השירות והמקצועיות. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - אורנה ושמואל בן ארי
דני וענבל צוות מנצח! תמיד קשובים, מבינים, רציניים והרגשתי הייתה שתמיד הם רוצים ומוכנים לעזור בכל שלב. בעזרתכם הרבה הצלחנו לעבור את משוכת הבנק בקלות ובזריזות. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן   

 

סקר שביעות רצון - אלכסנדר פוליטמן
יחסי אישי, זמינות לשאלות, בעיות ומענה מהיר. תוצאות מהירות ובמידי. הסברים ודגשים על תהליכים. מציאת פתרונות לכל הבעיות. עזרה בפיצוים מהעבודה הקודמת. מציאת משכנתא המתאימה לצרכים שלי. המלצה מעולה על עו"ד. תודה רבה לדני וענבל על העזרה והתמיכה. אשמח להמשיך לעבוד איתם בהמשך.
 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן   

 

סקר שביעות רצון - ורד שקד
 שירות מעולה, זמין, מקצועי ויחס אישי.ענבל ודני כל הכבוד לכם. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - דוד סלמן
ברצוננו להודות לנציגי שקל: דני בודו וענבל יהב על הטיפול המקצועי, היחס האישי בכל שלבי התהליך שהיו לא פשוטים וקצת ארוכים ומייגעים. ניתן היה לדעת שיש על מי לסמוך. במיוחד ברצוני לציין את דני שלווה אותנו צמוד ודאג תמיד לתמוך ולהרגיע אותנו שהוא אתנו ולשרותינו תמיד ובכל שלב שהיינו צריכים את עזרתו היה תמיד מוכן וזמין. יש בדני הרבה יותר מעבר להיותו נציג ויועץ משכנתא שלא קיים הרבה במחוזותינו ועל כך ברצוננו להודות ולשבח.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

מכתב תודה - דוד סלמון 

היי דני,
מאיפה להתחיל....תהליך שחיכינו לעשות זמן רב ולבסוף עשינו עם הטוב ביותר !!!...רצינו לומר תודה על ליווי בהחלט יוצא מן הרגיל, היית בשבילנו הרבה מעבר ליועץ משכנתא והארת את עיננו בדברים נוספים ועל כך תודה רבה!
תודה שהיית זמין לנו בכל שעה, תודה שהרגעת ברגעים לחוצים ושמת הכל בפרופורציות הנכונות תודה על דאגה יוצאת מן הרגיל! ישנם אנשים שנותנים שירות כדי לצאת ידי חובתם...ואתה נתת לנו שירות ממש מהלב!

חסכת לנו מאות אלפים, שילבת הורדה של שנים ובקיצור תפרת לנו את ההצעה הטובה ביותר תוך התחשבות בכל הפרטים הקטנים.

המון תודה לך איש מדהים ומיוחד. אין לנו ספק כי כל מי שיזכה לבצע תהליך איתך יזכה תרתי משמע! לנו היה עונג גדול ונשמח כי תעביר לממונים עליך אתה לגמרי ראוי לזאת!
בברכת חג שמח לך ולבני משפחתך! 
דוד ואורלי סלמן   

היי ענבל  היקרה,  
ברצוננו להודות לך על ליווי יוצא מן הרגיל מתחילת התהליך וממש עד סופו. זה בהחלט לא מובן מאליו לקבל שירות כזה ויוצא מן הרגיל, תודה על התזכורות על הקונקשיין בין כל משתתפי התהליך ובקיצור תודה על הכל ! את אלופה !נשמח מאוד אם תעבירי מייל זה לממונים עלייך, את לגמרי ראויה לזה!  

 

סקר שביעות רצון - מור ואלכס שוסטרמן

משה עוזיאל הוא יועץ מקצועי וסבלני. במהלך תהליך בניית תמהיל המשכנתא הוא הנחה והסביר כל שלב במונחים ומושגים שמובנים גם לכל מי שאיננו כלכלן או בנקאי. התמהיל שהורכב תאם את ציפיותינו וחסך לנו כסף רב. משה התנהל מול הבנקים דבר שהוריד מאיתנו מעמסה וחסך זמן יקר כך שכל שנותר לנו הוא רק לגשת לבנק ולחתום על הטפסים. תודה רבה!!!!!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - עופר בלום
 הצוות שטיפל בנו עמד בציפיות שלנו. היה זמין וליווה אותנו לאורך כל הדרך עד סיום הטיפול.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - אריק מעטי
קיבלתי יחס חם, אוהב ואדיב. מענה מקצועי ענייני ושרות מכל הלב. 
לא נותר אלא להודות על המקצועיות, האדיבות והיחס החם... תודעת שירות מאוד גבוהה. 
תודה לענבל ומשה על כל העבודה שבוצעה עבורי. יישר כוח והצלחה בהמשך הדרך. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - חן ולירן ביטון
יחס ושירותיות מעולים, דני וענבל מקצועיים ומקסימים. ממליצה בחום לכל מי שצריך לקחת משכנתא. תודה רבה על הכל!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - סיגל סימן טוב
חייבת לציין את אדיבות השירות, נימוסין, יחס נאות כלפי הלקוח, מקצועיות, נגישות ונוחות ליצירת קשר במענה מהיר. השירות שקיבלתי הולם את המחיר ששילמתי. לא אהסס להמליץ. תודה רבה לדני ולענבל צוות מנצח. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - דניאל
תודה רבה על השירות. אשמח להמליץ ולהשתמש בשירות זה שוב.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - אליעזר אלוני
דני וענבל ענו במקצועיות וסבלנות על כל השאלות והיו זמינים. תודה רבה על השירות המצויין. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - סער אלון 
משה עוזיאל מקצועי ואדיב, הרגשנו שיש לנו על מי לסמוך לכל אורך הדרך. מרוצים מאוד מהטיפול ומהתוצאות שלו. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - איציק מילשטיין 
מרוצה מהשירות בכל התחומים שפורטו 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - אלדד חדידה
ברצוני לציין לטובה את התהליך שעברתי אתכם במחזור המשכנתא, מרגע יצירת הקשר ביני ולבין שקל משכנתאות, נפגשתי עם משה אצלי בדירה ובכל הזמן הזה קיבלתי את מלוא תשומת הלב, להסבר המפורט, ולסבלנות שמשה שידר לכל אורך הדרך, למרות שאלותיי הרבות, תמיד קיבלתי תשובה מפורטת וביחס אישי, אז תודה.
עוד ארצה להוסיף את השירות האדיב והמהיר ע"י ענבל, אשר סיפקה מענה מהיר ביותר בכל התהליך, בסנכרון, ובמהירות התגובה במיילים ובטלפון.
תודה !!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - ג'רבי יוסי 
המענה שקיבלתי מדני בודו יועץ המשכנתאות וענבל יהב העוזרת שלו היה הרבה מעל המצופה, ולא תואם את הסטנדרטים המקובלים בישראל. ההרגשה הייתה שאני לוקח משכנתא בישראל אבל השירות הוא מחו"ל. לכל שאלה תמיד היה מענה, קיבלתי מענה באדיבות ובסבלנות ע"י דני וענבל. לכל אורך התהליך הרגשתי שאני בידיים טובות ולרגע אחד לא הרגשתי שאני לבד במערכה. קיבלתי מענה לכל אישור שהייתי צריך וגם לביטוחי משכנתא ברמה מקצועית ויעילה. אני ממליץ בחום על השירות של יועץ משכנתאות - את הערך המוסף של השירות מבינים בסוף התהליך. תודה רבה לשקל משכנתאות בשמי ובשם משפחתי. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - ענבל צרויה
משה הוא אחד האנשים האדיבים, עדינים, קשובים ומקצועיים שהכרתי. תענוג לקבל ממנו שירות בנושא כל כך חשוב וטעון מכל הבחינות. אני בטוחה שגם לכם תענוג להתפאר בעובד כזה.תודה 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - אבידור יחזקאל
סך הכל דני בודו הוכיח מקצועיות וידע. היה זמין ביותר. במבחן התוצאה - השגנו את התוצאה הטובה ביותר למרות הקשיים שהיו. דני ליווה אותנו במשך כל התהליך. ידענו שיש על מי לסמוך.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - דרור וולושין 
הגעתי לשקל משכנתאות משתי סיבות: 1. הסכם שיתוף פעולה עם ועד הכנסת. 2. המלצה אישית של אחד העובדים. ואכן ההמלצה לא הייתה לשווא. משה וענבל שטיפלו בתיק שלי השקיעו מיטב זמנם ואף התאמצו להשיג עבורי את ההלוואה הטובה ביותר שמתאימה לצרכים ולדרישות שלי. 
הם התקשרו, הם הציקו והם גרמו לי לתזז אבל הכל כדי שנוכל להשיג את המטרה.
כל הכבוד והמון תודה 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - יעל וברק נדב
תודה רבה לדני וענבל על המקצועיות, ההשקעה, הנכונות והאמינות. נהנינו מאוד, התרשמנו מאוד ונמליץ הלאה. חג שמח 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - אלון צדיק
משה הסביר לי באריכות את משמעויות ואפשרויות מחזור המשכנתא, אדיב, תמיד פנוי למענה ורצון להתאים עצמו לבקשותיי, ממליץ בחום. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - אביב סקירה
השירות שניתן על ידי נציגי החברה הנו ברמה מקצועית ובאיכות גבוהה ביותר, מול כל אחד מבעלי התפקידים שעמדתי עמם בקשר, כל אחד בתחומו: משה, ענבל ומוטי.  

ראוי לציון מיוחד, השירות והליווי המקצועי של משה שנותנים תחושת ביטחון של מי שמטפל בענייני כספים ברגישות ובמקצועיות רבה. מתן מענה לכל שאלה ומציאת פתרונות יעילים ואפקטיביים לכל מצב ולכל נושא שהועלה.
הקשר והליווי של ענבל נותן הרגשה שלכל עניין ולכל נושא יש כתובת בהליך הזה. תמיד בנעימות ובסבר פנים נעימות וטובות.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - אופירה רוזנטל ועדן 
היה כיף לעבוד יחד ובתחושה השהכל בשליטה ושאני בידיים טובות.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - יונתן סיני 
אני רוצה לציין לשבח את משה עוזיאל, שמחתי לפגוש אותו במשרדו. 
קיבלתי תשובות לכל השאלות שלי, בהמון סבלנות, ומקצועיות, משה חזר שוב ושוב על הסברים בנושאים שלא הבנתי אותם עד אשר הבנתי אותם. משה היה אדיב, אכפתי ושירותי ברמות שלא קיבלתי שירות כזה בישראל באף מקום. 
מעבר לייעוץ כמעט והרגשתי שרכשתי חבר אמת שבאמת אכפת לו ממני והוא דואג לי. 

משה קלט ממני את כל הדאגות והמצוקות שהייתי בהם ודאג לי באופן כזה שיצאתי הכי רגוע בעולם כאשר אני מבין את התמונה, ועם תשובות ברורות.

משה ליווה אותי וענה על שאלות שלי גם מעבר לשעות עבודה רגילות, ובקיצור אפשר להגיד שפשוט היה שם בשבילי לכל אורך הדרך ועל זה אני שמח לומר תודה רבה, ושמח שלקחתי את שירותכם לייעוץ משכנתא.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - רועי איבגי 
השירות שקיבלתי עמד בכל הציפיות שלי, במיוחד ברמת המקצועיות והבקיאות שהפגין משה שהיה היועץ שליווה אותנו לאורך כל הדרך. מההתחלה הרגשנו שאנחנו בידיים טובות, השקט הנפשי שקיבלנו היה שווה את הכול. בסופו של דבר אנחנו מרוצים מאוד וממליצים לכל אחד.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - ברי צ'ציק
דני וענבל פשוט מקסימים. הרגשנו כי הטיפול בנו מתנהל בצורה אישית ומכל הלב. הפגישות הטלפונים העזרה - תמיד בסבלנות בזמינות. היה תענוג ונמשיך להשתמש בשירות ובעזרה שלהם בהמשך. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - עומר שחם 
משה היה מקסים, סבלני אדיב קשוב ומקצועי מאוד!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - אליאנה בול 
שלום לכם. אני בדרך כלל לא מקדישה זמן לסקרים, אולם כאן הייתי חייבת לעשות זאת בזכות אדם מדהים שזכיתי להכיר! משה איש מקצועי מאוד! אמין ישר הגון, מעדכן בכל שלב ושלב  בתהליך, מסביר פנים, זמין ונותן מענה בכל שלב בתהליך."השקט" והביטחון שמשה "מקרין" בכל השיחות שביצעתי עמו גרמו לי לתחושת ביטחון שאני בידיים טובות.אין ספק שיש לכם נכס בידיים – תשמרו עליו !!! כי בעולם שאנו נמצאים היום משה - הוא זן נדיר.תודה על השירות המדהים – כי בעולם שבו התחרות הינה קשה – מה שיקבע זה השרות !!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - אסף לוינשטיין 
השירות היה מעולה לאורך כל הדרך, החל מהפגישה הראשונה בה הוצג התהליך, דרך הקשר הכמעט יום יומי שכלל עדכונים לגבי התהליך, מתן תשובות מיידיות לשאלות, זמן תגובה מהיר מאוד להודעות ולמיילים וכלה בטיפול במחזור עצמו. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - אקסל וקרין בנישו
לכל הדרך קיבלנו את השירות, ההסברים והעזרה הכי טובים שיש מהפגישה הראשונה, דרך התנהלות מול הבנק, במסלול האדמיניסטרטיבי (טאבו) וכו'. תודתנו נתונה לענבל יהב, משה עוזיאל ולנועם קוטין על ייעוצם.  

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - לימור ושי שמש
משה אדם מקצועי, זמין ונתן שירות שראוי למצוינות. ענבל תמכה וסייעה באופן יוצא דופן וביחד הצלחנו לעמוד ביעד של 10 ימים עד לקבלת המשכנתא. תודה רבה, לימור ושי שמש.  

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - איתן חמו 
אני מבקש לציין לטובה את השירות הבלתי רגיל, הזמינות, המקצועיות והנכונות לעזור בכל עת, שקיבלנו ממשה לאורך הטיפול בלקיחת המשכנתא - מעל ומעבר לציפיות שלי! קיבלתי המלצה על שקל ועל משה בפרט, ואשמח להעביר אותה בחום לכל מי שנדרש לקחת משכנתא!!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

שקל משכנתאות
חבילות השירות
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
מחשבונים
לקוחות ממליצים
google+ youtube
facebook linkedin
בניית אתרים
כל הזכויות שמורות לקבוצת שקל © 2011