קבוצת שקל השקל שלך, האחריות שלנו
כניסה  לתיק  לקוח כניסה לתיק לקוח
חיפוש
אודותינו
מוקדי שירות ומידע כללי
צוות מומחים
שקל Executive
גילוי נאות
בין לקוחותינו
קריירה בקבוצת שקל
חברות בקבוצה
שקל למעסיק
מוקד שירות ומידע כללי
שירות ללקוח
מידע וכלים עבורך
שקל נט
תיק לקוח
Customer portfolio

על הקבוצה

קבוצת שקל בבעלות חברת הפניקס חברה לביטוח בע"מ, מתמחה בניהול הסדרים פנסיונים ופיננסים. הקבוצה מובילה קרוב ל-40 שנה בזכות: מקצועיות, חדשנות טכנולוגית, שירות ושקיפות.
קבוצת שקל פועלת מול כל היצרנים בתחומי הפנסיה, הגמל וההשתלמויות, מנהלת נכסים של למעלה מ-12 מיליארד ₪, עם היקפי גביית פרמיה שנתית של יותר מ-2 מיליארד ₪. הקבוצה מעניקה שירות מקצועי ליותר מ- 150,000 לקוחות ממגוון ארגונים, חברות ולקוחות פרטיים.
הקבוצה ייסדה את גישת הניהול ההוליסטי לנכסי לקוח, שמטרתה לזהות את הצרכים המשתנים והסיכונים להם חשופים הלקוחות לאורך זמן ולהתאים להם את הפתרונות האופטימליים. זוהי הגישה היחידה שמבטיחה מגוון שירותים משלימים לבחירה אישית.
כל השירותים, מכל היצרנים מוצגים לבחירה אישית ומספקים לארגון, לעובד ולמשפחתו מעטפת פתרונות אופטימאליים, במהלך תקופת העבודה ולאחריה. כך מובטח לכל לקוח ליווי מקצועי לאורך השנים.

קבוצת שקל מובילה ומתפתחת לאורך השנים בזכות הערכים שחרטה על דגלה:

מקצוענות מובילה - הקבוצה מרכזת את מיטב המומחים המובילים בתחומי הביטוח הפנסיוני, ביטוח בריאות וסיעוד, ביטוח כללי, מיסוי ופיננסים, כאשר כל מומחה מנהל תחום התמחות ייחודי.
היתרון בניהול התמחויות כולל, באותה קבוצה, מבטיח לכל לקוח את הפתרון היעיל ביותר ובזמן הנכון עבורו, תוך ראייה כוללת של צרכיו האישיים, המשפחתיים והמקצועיים.
חדשנות טכנולוגית - הקבוצה היחידה עם בית תוכנה פנימי "ניבה".הקבוצה מפתחת תוכנות ומודלים בלעדיים, פרי פיתוח עצמי, על מנת לתת מענה לצרכים ולסיכונים המשתנים של הלקוחות. הנתונים מעודכנים בכל זמן וכוללים עדכוני גביה, סליקה ובקרה, תוכנות תומכות החלטה, התרעות בזמן אמת. ניטור תהליכי העבודה ואתר אינטרנט לגישה ישירה.
שירות - בכל ערוצי השירות, מעודכנים נתוני הלקוחות בזמן אמת. שירות אישי וזמין בכל ערוץ שיבחר הלקוח, בין אם זה מול מנהל התיק אישי, מוקד השירות או אתר האינטרנט לגלישה אישית.
שקיפות - נגישות למידע מעודכן, בכל זמן או דרך בה בוחר הלקוח.
הקבוצה שייסדה את גישת הניהול ההוליסטי פיתחה את הדו"ח ההוליסטי החודשי - דו"ח אחד מעודכן, המרכז את כל הנתונים, ממגוון מוצרים ויצרנים בשפה ברורה.
ניתן להתעדכן בדו"ח ההוליסטי בכל ערוץ: בדואר, במוקד השירות, במייל אישי, באתר האינטרנט המאובטח ובסלולארי.

סוגי שירותים

תחת קורת גג אחת נהנים לקוחותינו משירותיהן של חברות הקבוצה ותחומי פעילות המפורטים להלן:

ניהול ביטוח פנסיוני

גמל, השתלמות וחיסכון

ביטוח בריאות וסיעוד

ביטוח כללי (ביטוח אלמנטרי)
שירותי פרישה לעובדים ומעסיקים

 

ביטוח משכנתא
חיסכון לכל מטרה
שקל Executive
ביטוח תאונות אישיות
מרכז פרישה
ביטוח בריאות
google+ youtube
facebook linkedin
בניית אתרים
כל הזכויות שמורות לקבוצת שקל © 2011