ביטוח דירה

עבור רבים מהישראלים דירה היא הנכס היקר ביותר שקיים ברשותם, ועל כן חשוב שתהיו מבוטחים ומכוסים בשלל תרחישים אפשריים כגון שריפה, הצפה, פריצה, נזקי טבע ועוד. בנוסף, כבעלי דירה אתם האחראים לשלומם לא רק שלכם בני הבית, אלא גם של המבקרים בו – בעלי מקצוע, מבקרים, שליחים וכיוצא בזאת, כך שביטוח כזה שווה הרבה מאוד שקט נפשי.

מה אנחנו מציעים לכם בקבוצת שקל בביטוח דירה

ביטוח מקיף

ביטוח רחב זה מורכב מביטוח מבנה ומביטוח תכולה, ומעניק לכם כיסוי במקרים בהם נוצר נזק לנכס או לתכולתו כתוצאה משריפה, פיצוץ בלוני גז, נזקי טבע (למעט רעידת אדמה) או התמוטטות, כולל נזקים לצד ג’. לביטוח זה ניתן להוסיף הרחבות נקודתיות על פי הצרכים שלכם – כמפורט.

הרחבות לביטוח – על פי הצורך הייחודי שלכם

בעלות חודשית לא גבוהה תוכלו להיות רגועים ולדעת שאתם ערוכים לכל תרחיש:

ביטוח כל הסיכונים

ביטוח כל הסיכונים – כשמו כן הוא: ביטוח שמכסה את מירב הסיכונים אשר אינם מבוטחים בביטוח התכולה הרגיל. לדוגמה: ביטוח זה כולל הגנה מפני סיכונים של גניבה או פגיעה בחפצי ערך ותכשיטים כגון שעונים, תכשיטים, חפצי אמנות, מצלמות, כלי זהב ואוספים, זאת בכפוף להערכת שמאי לה נדאג מבעוד מועד.

ביטוח מפני רעידת אדמה

סעיף ביטוח זה מספק הגנה מפני נזקים שעלולים להיגרם כתוצאה מרעידת אדמה. זוהי הרחבה מומלצת לאור ההערכות כי רעידת אדמה תפקוד את אזורנו בשנים הקרובות.

ביטוח לנזקי צנרת

סעיף ביטוחי המכסה את עלויות תיקון הנזק במקרים של נזקי צנרת או מים, וכולל פיצוי במקרה בו נגרם נזק לרכוש בדירה כתוצאה מהפגיעה. כמו כן, במקרה של נזק יגיע אליכם ספק שירות מטעמנו לטפל בנזק. קיימת גם אפשרות לקבוע בפוליסה מראש את האפשרות להשתמש בשירותיו של שרברב פרטי המועדף עליכם.

ביטוח למוצרי חשמל

סעיף ביטוחי זה מכסה את עלויות התיקון של מכשירי החשמל המתקלקלים מעת לעת ומעמיד לרשותכם אנשי מקצוע מהימנים שיספקו לכם שירות מקצועי, מהיר ואדיב. המכשירים אותם ניתן לבטח, בין השאר, הם: מזגן, מכונת כביסה, מקרר, טלוויזיה DVD, מקפיא, מיקרוגל, תנור אפייה, LCD/פלזמה ומסכי מחשב.

רוצים לדבר איתנו בוואטסאפ ולקבל הצעה?

מעכשיו זה ממש פשוט –
שינוי גודל גופנים
ניגודיות