ביטוח רכב נכה

כ-10% מתושבי מדינת ישראל מוגבלים בתנועתם ורבים מהם נזקקים לרכב המותאם במיוחד לצרכיהם. מסיבה זו מציעות חברות הביטוח פוליסות ביטוח רכב מיוחדות לרכבים אלה. פוליסה זו שונה בכך שהיא מתייחסת לעלות הרכב, אך גם לאיבזור הייחודי הקיים בו ומייקר באופן משמעותי את הביטוח. לדוגמה: מעלון, מערכות הגבהה או דוושות הפעלה ידניות המותקנות על ההגה.

מרכיב נוסף המשפיע על גובה הפרמיה הוא שעל פי רוב רכבים אלו הם רכבים גדולים וחדשים, ולכן דורשים מיגון יקר. כל אלה יוצרים מצב שבו ההבדל במחיר בין פוליסה רגילה למחירה של פוליסה לרכב נכה עשוי להגיע לאלפי שקלים.

למי מיועד ביטוח לרכב נכה והאם ישנן הנחות מהמדינה

ביטוח לרכב נכה מיועד למבוטח אשר מוגבל בניידותו וברשותו רכב מאובזר המשמש אותו לנסיעה עצמאית או להסעתו על ידי נהג. נכי צה"ל זכאים להשתתפות (מלאה או חלקית) בתשלום ביטוח הרכב. גם נכים שאינם נכי צה"ל ומוכרים בנכותם במוסד לביטוח לאומי לאחר שעברו ועדה רפואית ממלכתית זכאים להטבות משמעותיות ברכישת ביטוח. גם אם הרכב לא רשום על שמכם, אלא על שמו של אחד מבני המשפחה, תוכלו להיות זכאים בחלק מהמקרים לתשלום מופחת על הפוליסה.

הנחות מיוחדות בקבוצת שקל

קבוצת שקל חרטה על דגלה לעמוד לצד ציבור הנכים בישראל ולכן תוכלו ליהנות אצלנו מפרמיה משתלמת במיוחד עבור הרכב שלכם. הסוכנים שלנו מכירים היטב את השלבים שיש לעבור מול גופים שונים, כגון ביטוח לאומי, ונסייע לכם מולם ככל שיידרש לפני רכישת הפוליסה, ובמידת הצורך לאחר אירוע ביטוחי

כיסויים והרחבות מיוחדים לבחירתכם

  • כינון אוטומטי ללא תוספת תשלום – החזרת דמי הביטוח לקדמותם במקרה של תביעה חלקית (הלקוח פטור מלשלם דמי כינון בתביעה הבאה באם תהיה).
  • אחריות צד ג' מורחבת בפוליסה ללא תוספת תשלום עד 750,000 ₪
  • הרחבה לביטול השתתפות עצמית

שירותי דרך – V.I.P

חבילת שירותי דרך ייעודית לרכב נכה על ידי החברה היחידה בארץ המספקת שירותים אלה:

  • כיסוי לרכב חלופי עם מעלון המתאים להסעת בעלי מוגבלויות. הרכב החלופי ניתן לתקופה של עד 30 יום במקרה של גניבה או אובדן מוחלט ועד לתקופה של 7 ימים במקרה של תאונה.
  • תשלום בגין שירותי הסעה – כיסוי זה ניתן למבוטח ללא תוספת תשלום. הכיסוי מספק פיצוי כספי למבוטח עבור כל יום בו הרכב נמצא במוסך כתוצאה מאירוע תאונתי ו/או גניבה, המכוסה במסגרת פוליסת ביטוח מקיף. הכיסוי לא מוגבל במספר פניות במהלך השנה. הפיצוי הינו בסך 250 ₪ ליום ומותנית באשור שמאי ובהצגת קבלות משירותי הסעה – מוניות/אוטובוסים.
  • החלפת גלגל
  • כיסוי לשבר שמשות ושבר זכוכית מראה, כולל החלפת גומיות.
  • גרר משלים – גרירה שניה לאותה תקלה (גרירה ראשונית – דרך ביטוח לאומי).
  • נציג והסעה במקרה של תאונה – התחייבות החברה להסיע את המבוטח למחוז חפצו ממקום התאונה. כיסוי זה חשוב ביותר לבעלי מוגבלויות שכן בשונה מאדם ללא מגבלות גופניות, הם לא תמיד מסוגלים להיכנס למונית רגילה ולהתפנות מהמקום. לכן, שירות ההסעה כולל רכב עם מעלון המתאים להסעת אדם בעל כיסא גלגלים

*חלק מההרחבות כרוכות בתוספת תשלום.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות