קופת גמל
להשקעה

בשנת 2008 קופות הגמל המסורתיות הפכו למוצר חיסכון לטווח ארוך שאת הכספים ממנו ניתן למשוך רק לאחר גיל פרישה. בהמשך לזאת אישר משרד האוצר מוצר חדש לחיסכון בשם קופת גמל להשקעה. ההבדל בין שני המוצרים הוא שבעוד שבקופת גמל רגילה ניתן למשוך את הכספים רק לאחר גיל 60, בקופת גמל להשקעה ניתן למשוך את החיסכון בכל עת, ללא קנסות משיכה או יציאה, להוציא תשלום מס רווח הון בגובה 25% על הרווח הריאלי שנצבר בקופה. מסיבה זו קופת גמל להשקעה היא מוצר אטרקטיבי המתאים גם לילדים, גם לבוגרים וגם לגילאי פרישה.

נכון לשנת 2020, בקופת גמל להשקעה ניתן להפקיד עד 71,337 שקלים בשנה קלנדרית לאדם (לפי ת.ז) ואין מגבלה לתא משפחתי. את הכספים ניתן להפקיד באחת משתי דרכים, או לשלב ביניהן:
1. הפקדה שוטפת: באמצעות הוראת קבע בעת פתיחת התוכנית תוכלו לבחור סכום חודשי קבוע להפקדה (בכל שלב תוכלו לשנות את הסכום או להפסיקו).
2. הפקדות חד פעמיות: במהלך החיסכון ניתן לבצע העברות בנקאיות מחשבון העו"ש בבנק או להפקיד באמצעות המחאה (צ'ק).

יתרונות קופת גמל להשקעה

 • מתאימה לכל גיל

  קופת גמל להשקעה מספקת פיתרון לכל גיל ולכל טווח חיסכון – קצר, בינוני וארוך.
 • הכספים נזילים בכל עת

  תוכלו למשוך את הכספים ולהשתמש בהם לכל מטרה. החוסכים לטווח ארוך ייהנו מהטבת מס – פטור ממס רווחי הון החל מגיל 60 ומשיכת הכספים כקצבה חודשית.
 • ניהול מקצועי ודינאמי

  מגוון רחב של מסלולי השקעה זמין עבורכם ומאפשר לכם לבחור את תמהיל ההשקעה בהתאם לרמת הסיכון הרצויה ולטווח ההשקעה הרצוי. תוכלו לעבור בין קרנות השתלמות שונות ובין מסלולי ההשקעה שונים בכל רגע נתון וללא תשלום מס או פגיעה בוותק.

  צור קשר – פיננסי

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

  *שדה חובה
  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות