אודות הקבוצה

נעים מאוד, אנחנו קבוצת שקל

סוכנות שקל, בבעלות חברת הפניקס אחזקות, מתמחה בניהול הסדרים פנסיוניים, פיננסים, ביטוחי בריאות וסיעוד, פרישה, תוכניות לגיל השלישי וביטוח כללי של דירה, רכב, עסקים ונסיעות לחו"ל. בשבילנו ביטוח הוא שליחות – אנחנו שמחים להוביל בתחומינו כבר מעל ארבעה עשורים ולספק לכם ולאלפי מעסיקים מעטפת פתרונות מלאה בכל שלב ואירוע בחיים.

  • 41
    שנות פעילות
  • 4800
    ארגונים שעובדים איתנו
  • 200000
    לקוחות

המשימה שלנו

בין אם אתם יחידים, משפחה או חברה עסקית, אתם נזקקים לפתרונות ביטוחיים שונים בנקודות זמן שונות בקריירה ובגידול המשפחה, ובקיצור – במהלך החיים עצמם. כמה דוגמאות: רכישת דירה, לקיחת משכנתא, ביטוח רכב, הצטרפות לקרן פנסיה, הקמת קרן השתלמות ועוד. פעמים רבות אתם מעבירים לגופים שונים ניהול של נכסים שצברתם לאורך השנים והדבר מקשה על ראיית התמונה המלאה כאשר אתם מנסים להבין את כלל ההתחייבויות והרכוש שברשותכם.

בשקל החזון שלנו מאוד ברור: להיות ”תחנה אחת” עבור לקוחותינו, מקום שבו תקבלו מענה לכלל הצרכים הביטוחיים שלכם. אנחנו עושים זאת באמצעות שילוב בין הטכנולוגיה הטובה ביותר, מומחים מובילים בתחומי הביטוח וגישת ניהול הסיכונים ההוליסטית שפיתחנו, שמשמשת אותנו כשאנחנו ממפים איתכם את מכלול הצרכים ומתאימים לכם את הפתרונות האופטימליים.

ההיסטוריה של קבוצת שקל

מייסד חברת שקל, מאיר אוזן, הקים את החברה בשנת 1979 ושימש יו”ר הקבוצה עד ינואר 2012.

השם שקל נבחר בזכות אהבתו לתנ”ך: אוזן חיפש ביטוי שקשור לכסף מימי התנ”ך ובחר במטבע שבו השתמש אברהם אבינו. באותה שנה המטבע הישראלי היה עדיין לירה. בשנת 1981, כחלק מהמאבק במצב הכלכלי העגום (האינפלציה השנתית הגיעה לכמעט 400%) יגאל הורביץ שכיהן כשר האוצר בתקופה הקשה ההיא, בחר לשנות את המטבע הישראלי מלירה לשקל.

אגב, פרשת השבוע בעת ההכרזה על המעבר מלירה לשקל הייתה פרשת “שקלים”.

הערכים שלנו

מקצוענות מובילה

אצלנו תמצאו את המומחים המובילים בתחומי הביטוח השונים. כל מומחה מנהל אצלנו תחום ייחודי ואתם מקבלים את הייעוץ ואת והפתרונות הטובים ביותר, מתוך ראייה כוללת של הצרכים האישיים, המשפחתיים והמקצועיים שלכם.

חדשנות טכנולוגית

שמנו לנו למטרה להיות בחוד החנית של עולם הביטוח מבחינה טכנולוגית. אנחנו הקבוצה היחידה עם בית תוכנה פנימי, ”ניבה”, שבאמצעותו אנחנו מפתחים כלים דיגיטליים ואפליקציות המאפשרות לכם גישה למידע בכל רגע נתון ובדרכים הכי מתקדמות.

שירות

אנחנו זמינים עבורכם בכל ערוצי השירות, בין אם זה מול מנהל התיק אישי, מוקד השירות או אתר האינטרנט. לא משנה איך תפנו אלינו – תקבלו תשובות ברורות וטיפול מהיר ותזכו לראש שקט בכל שאלה או בקשה.

חדשנות טכנולוגית

אנו מציגים בפניכם את המידע המעודכן ביותר, באיזו דרך שתבחרו: במייל אישי, באתר האינטרנט, וגם בדרך הישנה והטובה אם אתם
מעדיפים לקבל את המידע בדואר. הדו”ח ההוליסטי שלנו מרכז ממגוון המוצרים את כל עבורכם הנתונים בשפה ברורה ואינטואיטיבית (ואם עדיין יש שאלות, אנחנו כאן).

בין לקוחותינו

שינוי גודל גופנים
ניגודיות