אודות הקבוצה

נעים מאוד, אנחנו קבוצת שקל

סוכנות שקל בבעלות חברת הפניקס אחזקות מתמחה בניהול הסדרים פנסיונים, פיננסים, ביטוחי בריאות וסיעוד, פרישה, תוכניות לגיל השלישי וביטוח כללי של דירה, רכב, עסקים ונסיעות לחו”ל. בשבילנו ביטוח זו שליחות – אנחנו שמחים להוביל בתחומינו כבר מעל ארבעה עשורים ולספק לכם ולאלפי מעסיקים מעטפת פתרונות מלאה בכל שלב ואירוע בחיים.

  • 41
    שנות פעילות
  • 4800
    ארגונים שעובדים איתנו
  • 200000
    לקוחות

המשימה שלנו

בין אם אתם יחידים, משפחה או חברה עסקית, אתם נזקקים במהלך חייכם לפתרונות שונים על פי נקודות בציר הזמן של החיים, הקריירה והמשפחה, ובקיצור – החיים עצמם. לדוגמה: רכישת דירה, לקיחת משכנתא, ביטוח רכב, הצטרפות לקרן פנסיה, הקמת קרן השתלמות, ועוד. פעמים רבות את הנכסים הללו, שמצטברים לכם לאורך השנים, אתם מוסרים לניהול באמצעות גופים שונים, מה שמקשה לראות את התמונה המלאה כאשר אתם מעוניינים להבין את כלל ההתחייבויות והנכסים שברשותכם.

בשקל החזון שלנו מאוד ברור: להיות עבור לקוחותינו ”תחנה אחת”, בה תקבלו מענה לכלל הצרכים הביטוחיים שלכם. אנחנו עושים זאת באמצעות שילוב בין הטכנולוגיה הטובה ביותר, מומחים מובילים בתחומי הביטוח וגישת ניהול הסיכונים ההוליסטית שפיתחנו, דרכה אנחנו ממפים יחד אתכם את מכלול הצרכים ומתאימים לכם את הפתרונות האופטימליים ביותר.

ההיסטוריה של קבוצת שקל

המייסד של חברת שקל, מאיר אוזן הקים את החברה בשנת 1979 ושימש כיו”ר הקבוצה עד ינואר 2012.
השם שקל נבחר בזכות אהבתו לתנ”ך: אוזן חיפש ביטוי המתעסק עם כסף מימי התנ”ך ובחר במטבע עימו אברהם אבינו השתמש. באותה שנה המטבע השולט בישראל היה עדיין לירה.
בשנת 1981, כחלק מהמאבק במצב הכלכלי העגום (האינפלציה השנתית הגיעה לכמעט 400%) יגאל הורביץ, שר האוצר באותה תקופה קשה, בחר לשנות את המטבע הישראלי מלירה לשקל.
אגב, פרשת השבוע בעת ההכרזה על המעבר מלירה לשקל הייתה פרשת “שקלים”.

הערכים שלנו

מקצוענות מובילה

אצלנו תמצאו את המומחים המובילים בתחומי הביטוח השונים. כל מומחה מנהל אצלנו תחום התמחות ייחודי ואתם מקבלים את העצות והפתרונות הטובים ביותר, בראייה כוללת של הצרכים האישיים, המשפחתיים והמקצועיים שלכם.

חדשנות טכנולוגית

שמנו לנו למטרה להיות בחוד החנית של עולם הביטוח מבחינה טכנולוגית. אנחנו הקבוצה היחידה עם בית תוכנה פנימי, ”ניבה”. באמצעותו אנחנו מפתחים כלים דיגיטליים ואפליקציות המאפשרות לכם גישה למידע בכל רגע נתון ובדרכים הכי מתקדמות.

שירות

אנחנו זמינים עבורכם בכל ערוצי השירות, בין אם זה מול מנהל התיק אישי, מוקד השירות או אתר האינטרנט. לא משנה כיצד תפנו אלינו – תקבלו תשובות ברורות, טיפול מהיר וראש שקט בכל שאלה או בקשה.

חדשנות טכנולוגית

אנו מציגים בפניכם את המידע המעודכן ביותר, בכל דרך בה תבחרו: במייל אישי, באתר האינטרנט, וגם בדרך הישנה והטובה אם אתם
מעדיפים לקבל את המידע בדואר. הדו”ח ההוליסטי שלנו מרכז ממגוון המוצרים את כל עבורכם הנתונים בשפה ברורה ואינטואיטיבית (ואם עדיין יש שאלות, אנחנו כאן).

בין לקוחותינו

שינוי גודל גופנים
ניגודיות