חברי הנהלת הקבוצה

בשבילנו ביטוח הוא שליחות. חברי הנהלת הקבוצה עומדים בראש הצוותים שלנו, מגדירים את המטרות ומתווים את הדרך, כדי שאתם תקבלו את השירות הטוב ביותר.

קרן שמיר

מנכ”ל קבוצת שקל ושקל סוכנות לביטוח

קרן בעלת שני תארים, תואר ראשון בסטטיסטיקה ומדעי המדינה ותואר שני במינהל עסקים. היא החלה את דרכה בקבוצת שקל בשנת 1999 כיועצת פנסיונית והתקדמה למילוי תפקידים בכירים בחברה עד למינויה למנכ”לית הקבוצה בשנת 2010.
במסגרת התפקיד הובילה את קבוצת שקל לצמיחה ושגשוג ומיצבה אותה כמנהלת הסדרים פנסיוניים מהמובילות בישראל. בנוסף לתפקידה כמנכ”לית, היא מכהנת כחברה בפורום מנהלי ההסדרים.

חברי הנהלת הקבוצה

עמית קינן

סמנכ”ל מכירות ומנהל חטיבת הלקוחות
עמית מביא עימו ניסיון של כ-15 שנה בתחום הפיננסיים והביטוח לאחר ששימש במגוון תפקידים בקבוצת כלל, בקבוצת הפניקס ובקבוצת שקל. מאז שנת 2016 הוא מנהל את חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה בקבוצה ומוביל את תחומי השיווק, מכירות ופיתוח עסקי וכן אחראי על קידום מנהלי המכירות בקבוצה ועל פיתוחם של ערוצי הפצה חדשים. הוא למד הנדסת תעשייה וניהול במכללת שנקר.

מירב פרי

סמנכ”לית תפעול
מירב הצטרפה לקבוצת שקל בשנת 1999 וצמחה עם הארגון. היא זו שהקימה וניהלה את מוקד שירות הלקוחות של הקבוצה. בהמשך ניהלה את יחידות הרוחב והתפעול וכיום בתפקידה היא מובילה את כל מערך התפעול והשירות של קבוצת שקל. בעלת ניסיון רב בתחום הביטוח והתפעול.

נתנאל מנדלסון

סמנכ”ל כספים ומינהל
נתנאל מונה לתפקיד בשנת 2016 ומאז הוא מנהל את מערך הכספים, הרכש ומשאבי האנוש. מוביל תהליכי רכישה ומיזוג, ושותף בכיר לבניית האסטרטגיה העסקית. נתנאל הוא רואה חשבון, מחזיק בתואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ובתואר שני במנהל עסקים (MBA) בתוכנית המצטיינים של אוניברסיטת בר אילן.

רפי באלי

סמנכ”ל מערכות מידע
בעל תואר ראשון במדעי המחשב .B.Sc מהטכניון, מאחוריו יותר מ-35 שנות ניסיון בתחומים ניהול מערכות מידע, ניהול תשתיות ורשתות מחשוב רחבות היקף, ניהול פרויקטים ופיתוח מערכות תוכנה. הצטרף לקבוצת שקל בשנת 2006.

עפר כהן

סמנכ”ל תחום בכירים פרישה ותוכניות לגיל השלישי
לעפר יותר משלושים שנות ניסיון בעולם הביטוח והוא מוביל את תחום הבכירים והפרישה בקבוצת שקל. הוא בעל תואר ראשון בסטטיסטיקה B.sc, ובוגר התוכנית ללימודי אקטואריה באוניברסיטת חיפה. בעבר כיהן כמנכ”ל חברת מאוזן לייעוץ פנסיוני. הצטרף לקבוצה בשנת 1993.

רמי וולך

סמנכ”ל פיתוח עסקי
בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן והסמכה כמנתח מערכות מידע. לרמי יותר מ-35 שנות ניסיון בענף הביטוח הפנסיוני. הצטרף לקבוצה בשנת 1998.

זוהרה מדר

מנהלת מטה מקצועי, הדרכה, ארגון ושיטות
זוהרה בעלת ותק של כ-20 שנה בענף הביטוח. היא התחילה את דרכה בקבוצת שקל בשנת 2003 כרפרנטית תפעול, ומאז מילאה מגוון תפקידים ניהוליים בקבוצה. כיום היא מנהלת המטה המקצועי של הקבוצה ומוקד הידע בכל הקשור לרגולציה בתחום הביטוח.

חנן גרוסמן

מנהל פיתוח עסקי
בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת אריאל ובעל ניסיון של כ- 15 שנה בעולמות הפיתוח העסקי והחדשנות הטכנולוגית.
חנן הצטרף לקבוצת שקל בשנת 2016 כאחראי על נושא גיוס המעסיקים ופיתוח קשרים עם לקוחות הקבוצה בארץ ובחו”ל
שינוי גודל גופנים
ניגודיות