ביטוח
נסיעות לחו"ל

לקוחות יקרים, בשל משבר הקורונה לא ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל עד הודעה חדשה. ועד שכולנו נחזור לטוס הנה כמה דברים שחשוב לדעת:

כשאנחנו טסים לחו”ל אנחנו אוטומטית יוצאים מאזור הנוחות שלנו. כל נסיעה לחו”ל, לא משנה מה מטרתה – נסיעת עסקים, ביקור משפחתי או חופשה – טומנת בחובה סיכונים, כאשר בשונה מהמצב הרגיל, אנחנו נמצאים בארץ זרה, הרחק מהמוכר לנו. בנוסף, זכויות רבות שמוענקות לנו כאן בישראל, אינן תקופות במדינות אחרות, למשל חוק ביטוח בריאות ממלכתי. נכון, ביטוח נסיעות לחו”ל אינו חובה, אבל חשוב לרכוש ביטוח לפני כל נסיעה כדי להימנע מהוצאות גדולות ומעוגמת נפש במקרה של אירוע שיצריך כיסוי ביטוחי.

ממה מורכב ביטוח נסיעות לחו”ל ומה הוא מכסה

ביטוח נסיעות בסיסי לחו”ל מורכב משני כיסויים עיקריים:

כיסוי רפואי – כיסוי במקרה של מחלה או מצב חירום רפואי. כלומר, מימון של הטיפולים הרפואיים שיידרשו לכם בזמן שהותכם בחו”ל.

כיסוי מטען/כבודה: כיסוי במקרה של אובדן מזוודות, גניבה או נזק. אובדן של מטען במהלך טיסה לחו”ל הוא דבר שכיח למדי, אם כתוצאה מטעות של חברות התעופה ואם בזדון.

.

בנוסף לכיסויים אלה ניתן לרכוש הרחבות לביטוח הנסיעות הבסיסי על פי הצורך שלכם ועל פי אופי הנסיעה, למשל: הרחבה לספורט אתגרי, הרחבה לגניבת טלפון נייד, הרחבה לנשים בהיריון ועוד.

חשוב לדעת שהפוליסה לקראת הנסיעה נקבעת טרם הטיסה, ולא ניתן לשנות או להוסיף סעיפים לאחר מכן. לכן חשוב לקחת בחשבון את כל התרחישים האפשריים ולבחור בביטוח מקיף המותאם לנסיעה שלכם ככל האפשר. כך תוכלו לבלות בחופשה שלכם בראש שקט ובלי דאגות מיותרות.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות