ביטוח רכב

כיום כמעט לכל אחד מאיתנו יש רכב (או כמה, אם מדובר במשפחה), והוא מספק עבורנו צורך חיוני – להגיע ממקום למקום. הרכבים שלנו הם על פי רוב אחד מהנכסים היקרים ביותר שלנו, ומעבר לזאת – הם גם חשופים לפגיעות רבות כגון תאונות דרכים, פריצה לרכב וגניבה שלו, פגיעה בצד שלישי ועוד, שלהן משמעויות כלכליות רבות. מסיבות אלו חשוב שנבטח את רכבנו כך שנהיה מוכנים לכל תרחיש.  סעו בזהירות!

בואו נעשה סדר בביטוחים

קיימים שלושה סוגים של ביטוח רכב:

ביטוח חובה

כל רכב מנועי הנוסע בישראל חייב להחזיק בביטוח זה, זאת על פי פקודת ביטוח רכב מנועי משנת 1970. ביטוח זה מכסה נזקי גוף והוצאות רפואיות עבור נהג הרכב עצמו, הנוסעים בו וכל אדם אחר (למשל, הולך רגל או נהג של רכב אחר) שמצא עצמו נפגע כתוצאה מתאונה בה רכבכם היה מעורב. חשוב לדעת שביטוח מינימלי זה לא מכסה נזקי רכוש לרכב שלכם, לרכבו של מעורב נוסף בתאונה או נזקים לסביבה, כך שבמידה ואתם גרמתם לתאונה עלויות התיקון יחולו עליכם.

ביטוח צד ג’ (צד שלישי)

ביטוח רשות שמעניק כיסוי ביטוחי לנזק שגרם הרכב שלכם לצד שלישי בלבד. לדוגמה, אם כתוצאה מתאונה שנגרמה באשמתכם ניזוק רכב של רכוש של אדם אחר. ביטוח זה אינו מכסה נזקים שעשויים להיגרם לרכב שלכם. זהו ביטוח חשוב, שכן יכול להיות תרחיש בו אתם פוגעים במכונית יקרה. עלות תיקון של מכונית כזו יכולה להגיע להוצאה פתאומית של עשרות אלפי שקלים. בעלות חודשית לא גבוהה תוכלו להיות רגועים שבמקרה כזה, חברת הביטוח תישא בהוצאות.

ביטוח מקיף

ביטוח רשות רחב שייתרונו בכך שהוא מספק לכם שקט נפשי אל מול שורה של מצבים בהם עשוי להיגרם לרכבכם (ו/או לצד שלישי) נזק כתוצאה מתאונת דרכים, גניבה, נזקי אש ועוד. זהו פיתרון מקיף שלוקח בחשבון שורה של מצבים שעלולים לצוץ כאשר אתם עולים על ההגה, כאשר לביטוח זה גם ניתן לרכוש הרחבות שונות, למשל:

להצעת מחיר מהירה מ-8
חברות ביטוח:

  • ביטוח שמשות
    שמשות הרכב הן חלק הנוטה להיפגע במקרים של תאונה או פריצה. הרחבת כיסוי לשמשות מבטיחה שהשמשה תתוקן ללא השתתפות עצמית שלכם.
  • ביטוח גרירה
    במידה והרכב שלכם צריך להגיע למוסך ואין באפשרותכם לנסוע איתו באופן עצמאי – גרירת הרכב תבוצע באופן מיידי וללא כל תשלום מצדכם.

רוצים לדבר איתנו בוואטסאפ ולקבל הצעה?

מעכשיו זה ממש פשוט –
שינוי גודל גופנים
ניגודיות