שקל סוכנות השנה 2020

שנה השניה ברציפות: קבוצת שקל זכתה בפרס סוכנות השנה של עדיף

קבוצת שקל שמחה לבשר שגם השנה זכינו בתואר סוכנות השנה בתחום חיסכון ארוך טווח של ועידת עדיף ועיתונאי הביטוח לשנת 2020.
השנה, יותר מבכל שנה אנחנו גאים בהישג ומודים לעובדי החברה על מסירות אין סופית והשתדלות מעוררת הערכה – ההישג הזה הגיע בזכותם.

זו הייתה שנה בה עמדנו מול אתגרים רבים וחדשים ובראשם מגפת הקורונה שהפכה למשבר עולמי ומקומי. נדרשנו לקבל החלטות אמיצות, מהירות ומושכלות לגבי המשך התנהלותנו בהיבטים עסקיים, טכנולוגיים, שינוי סביבת העבודה ועוד.

מימין: עמית קינן, סמנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות; קרן שמיר, מנכ"לית קבוצת שקל; רועי ויינברג, עורך אתר עדיף

במטרה להתמודד עם האתגרים הקמנו מיידית את צוות הקורונה, אשר יישם את תוכנית ההמשכיות העסקית של הקבוצה בכדי להתאים את הפעילות להתנהלות בעת מגיפה. כבר בתחילת הדיווחים על הגעת המגפה ועוד בטרם התחיל הסגר קבוצת שקל הייתה מוכנה טכנולוגית, עסקית ופרסונלית לעבודה מרחוק.

מה עשינו? התשתיות הטכנולוגיות שלנו שודרגו וכל עובד ועובדת קיבלו מחשב אישי. בזמן קצר מאוד מערך השירות ללקוחות עבר לעבוד מרחוק ומערך ההפצה שלנו עבר לנהל את כל הפגישות שלנו בווידאו – מאז חודש מרץ ניהלנו כך עשרות אלפי פגישות.

לצד ההסתגלות מהירה, המשכנו ליישם את אסטרטגיית הצמיחה וההשקעה הטכנולוגית. ב-2020 השקענו בצורה ניכרת בטכנולוגיה והנגשת המידע ללקוחותינו וקהל מבוטחנו. העלנו אתר חדש של קבוצת שקל לאוויר, יחד עם פורטל מבוטח חדשני ומלא בתוכן רלוונטי לכל אחד ממבוטחנו. השקנו פורטל מעסיקים עבור לקוחותינו וכן פיתחנו מערכת לימוד ועבודה פנים ארגונית המשפרת את תהליכי העבודה ויעילותם.

זו הייתה שנה בה המבוטחים שלנו הבינו את משמעות הסלוגן “שקל, יש מי שדואג לך תמיד” משום שעזרנו לאלפים מהם לשמור על הכיסוי הביטוחי שלהם בעקבות הוצאה לחל”ת, פיטורים או הפחתת שכר בשל משבר הקורונה. דאגנו לעדכן אותם על האפשרויות העומדות בפניהם ולהתריע על הסכנות במצב הביניים החדש אליו נקלעו.

זו שנה בה הענקנו סיוע רב למעסיקים שלנו, הלקוחות ומנהלי החברות שבחרו לבטח את העובדים שלהם דרכנו. דאגנו ליידע אותם בשינויים התכופים הקשורים במשבר הקורונה, דאגנו לעובדים שלהם ועזרנו להם לצלוח את אתגרי התקופה ולהקל עליהם בכל הקשור לתחום הביטוח והפנסיה.

ההישג: בזכות העובדים שלנו”

קרן שמיר, מנכ”לית שקל בתגובה על הזכייה: אני גאה בהישג הזה של שקל. הייחודיות המבדלת אותנו מסוכנויות אחרות הינה ההון האנושי האיכותי הקיים בקבוצה.

חשוב לי להוקיר תודה לעובדי החברה על המסירות, האמון, העבודה הקשה וההשקעה הרבה. בזכות המוטיבציה של העובדים שלנו והרצון הבלתי מתפשר להעניק שירות איכותי, מקצועי ומהיר ללקוחותינו – תואר זה הושג בזכות כל אחד ואחת מכם.
קבוצת שקל חרטה על דגלה את הערכים של מקצוענות מובילה, מקצועיות בשירות , חדשנות טכנולוגית ושקיפות . שילוב של הון אנושי איכותי ויישום הערכים הללו בעבודתנו הוא זה שהביא אותנו למקום הראשון.

אתגרים נוספים עוד עומדים בפנינו וביחד נצלח את שנת 2021 שצפויה להיות מורכבת לא פחות. אני מאחלת לכולנו הצלחה, ברכה בעשיה בריאות איתנה ובעזרת ה נלך מחיל אל חיל.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות