שקל סוכנות השנה 2021

קבוצת שקל גאה לקבל בפעם השלישית ברציפות את תואר "סוכנות השנה בענף החיסכון ארוך הטווח" מטעם עדיף ואיגוד עיתונאי הביטוח. זו הפעם הרביעית שהקבוצה זוכה בתואר בחמש השנים האחרונות.

ההישג ניתן השנה בזכות הצמיחה שהציגה קבוצת שקל לועדת השופטים של עדיף ובשל מספר פעולות אסטרטגיות שביצעה. כך למשל, הקבוצה הציגה צמיחה של 8% בפרמיות ברוטו גבייה, רכישה של מספר סוכנויות ועוד פיתוחים טכנולוגיים רבים עבור הלקוחות והמעסיקים של שקל.

ההישג: "בזכות העובדים שלנו”

קרן שמיר, מנכ”לית שקל בתגובה על הזכייה: אני גאה בהישג הזה של שקל. הייחודיות המבדלת אותנו מסוכנויות אחרות הינה ההון האנושי האיכותי הקיים בקבוצה.

חשוב לי להוקיר תודה לעובדי החברה על המסירות, האמון, העבודה הקשה וההשקעה הרבה. בזכות המוטיבציה של העובדים שלנו והרצון הבלתי מתפשר להעניק שירות איכותי, מקצועי ומהיר ללקוחותינו – תואר זה הושג בזכות כל אחד ואחת מכם.
קבוצת שקל חרטה על דגלה את הערכים של מקצוענות מובילה, מקצועיות בשירות, חדשנות טכנולוגית ושקיפות. שילוב של הון אנושי איכותי ויישום הערכים הללו בעבודתנו הוא זה שהביא אותנו למקום הראשון.

אתגרים נוספים עוד עומדים בפנינו וביחד נצלח את שנת 2022. המטרה שלנו היא להמשיך ולהתפתח מבחינה טכנולוגית, להעביר עוד ועוד תהליכים לתהליכים דיגיטליים ולשפר את השירות. אני מאחלת לכולנו הצלחה, ברכה בעשיה בריאות איתנה ובעזרת ה נלך מחיל אל חיל.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות