נגישות בקבוצת שקל

בשנת 1998 חוקק חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, שמכוחו הותקנו תקנות שונות המיועדות לשפר את איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות, בין היתר בתחום השירות ללקוח.

"קבוצת שקל" שמה לה למטרה להעניק שירות איכותי, יעיל, שוויוני ומכבד לכלל ציבור לקוחותיה באמצעות מגוון אפשרויות קיימות תוך עמידה בהוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות והתקנות הנובעות מחוק זה – התאמות הנגישות למבנים, תשתיות וסביבה והתאמות הנגישות לשירות.

בכל פנייה בנושא ההנגשה, ניתן לפנות לקצין הציות של קבוצת שקל למר ליאור לאופר, אשר משמש כרכז הנגישות, בדרכי ההתקשרות המפורטים להלן:
כתובת דוא"ל :  liorla@shekelgroup.co.il
כתובת דואר ישראל : רחוב יגיע כפיים 21 פתח תקווה

לנוחיותכם להלן הסדרי הנגישות הקיימים נכון ליום 1.10.20:

סניף פתח תקווה – רחוב יגיע כפיים 21 פתח תקווה

  • מבנה נגיש וחניה- משרדי החברה ממוקמים בקמפוס שאושר ע"פ תקנות מתו"ס למבנה קיים לרבות חניות נגישות לרכב בעל תג נכה.
  • רצף גישה – במבנה קיים רצף גישה מהחניה דרך הכניסה לבניין ועד למשרדי קבלת השירות
  • סיוע במילוי טפסים ומסירת מידע בפורמט נגיש- במקרה הצורך נציגי השירות מספקים סיוע במילוי טפסים והתאמת פורמט נגיש למידע המבוקש.
  • חיות שירות- קיים היתר לבעל מגבלת ראייה להיכנס למשרדי החברה מלווה בכלב נחייה

 

מוקד שירות טלפוני

לשם מתן שירות נגיש לאנשים עם מוגבלות, ביצעה קבוצת שקל את ההתאמות הבאות במוקדי השירות הטלפוני ובמסירת מידע באמצעי תקשורת נוספים:

  • אמצעי תקשורת נוספים למסירת מידע– חברת שקל מעמידה לרשות לקוחות עם מוגבלות אפשרויות למסירת מידע באמצעי תקשורת נוספים, בהתאם לצורך, כגון – דוא"ל, פקס, דואר. לצורך קבלת שירות זה על הלקוח לבקשו מנציג השירות או לפנות לרכז הנגישות כמפורט לעיל.
  • נתב השיחות– מערכת ניתוב השיחות ללא מוזיקת רקע ובקצב דיבור איטי.
  • מסירת מידע באמצעות פורמט נגיש – מסירת המידע תתבצע ככלל ללא עלות, לבקשת לקוח עם מגבלה ובהתאם לפורמט המותאם עבורו בהתאם למגוון האפשרויות שבתקנות הנגישות.

אתר אינטרנט מונגש

האתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות כמו גם לאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. קבוצת שקל מבינה את הצורך והחשיבות בשוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לאנשים עם מוגבלות הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת ועל כן הונגש גם אתר האינטרנט של קבוצת שקל בהתאם להנחיות הרגולטוריות.

להלן מידע על נגישות האתר:

העסקה

קבוצת שקל מקדמת בברכה העסקת עובדים עם מוגבלות ורשימת המשרות מפורסמת באתר החברה ובלוחות הדרושים באתרים ובעיתונות.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות